rabo_actie.png

Ook dit jaar doet gymnastiekvereniging D.O.C. Brunssum weer mee aan de RABOBANK Clubkas campagne. Hiermee kunnen wij kans maken op een donatie van de Rabobank om te spenderen aan activiteiten binnen onze vereniging.

U kunt ons steunen door op onze club te stemmen.

Ieder Rabobank lid ontvangt 5 stemmen en iedere klant ontvangt 3 stemmen. Je kunt maximaal 2 stemmen op dezelfde vereniging uitbrengen. 

De stemperiode vindt plaats vanaf 04 september 2023 tot en met 26 oktober 2023. Iedereen vanaf 18 jaar die klanten en/of leden zijn van de Rabobank kunnen stemmen op Gymnastiek vereniging D.O.C Brunssum. 

U kunt ons helpen zoveel mogelijk stemmen te verzamelen door dit rond te spreken op school, het werk, familie & vrienden en natuurlijk op social media!

Help jij ons mee? Om daadwerkelijk mee te doen in de telling hebben wij op zijn minst 10 stemmen nodig! 

Stemmen kan via de volgende website:

https://www.rabo-clubsupport.nl/zuid-limburg-oost/stemmen?actief-in=brunssum&zoekterm=D.O.C.&thema=sport-recreatie